blog-post

Oud-studente Allround fotografie
Het centrum voor avondonderwijs telt niet alleen heel wat studenten, maar ook trotse oud-studenten. Wij gingen eens een kijkje nemen bij Sofie Wils, een oud-studente fotografie. Na haar opleiding heeft ze zich gespecialiseerd in vastgoedfotografie en verlegde zo haar horizon als fiere uitbater van www.vastgoedfoto.be.
De opleiding allround fotografie bestaat uit 6 modules:
- Digitale fotogafie (basis)
- Lightroom
- Studio-en productfotografie
- Portretfotografie
- Reportagefotografie
- Landschaps-en architectuurfotografie
Sofie experimenteerde voor haar opleiding al wat met Lightroom, maar door deze cursus kan ze er nu veel efficiënter mee werken. Ze kan er bijvoorbeeld veel meer bewerkingen mee doen.
Door de cursus te volgen heeft ze van haar bijberoep haar hoofdberoep gemaakt en koos ze voor haar passie. De leerkriebels zijn er voor haar nog lang niet uit. De cursus 'filmen met je spiegelreflexcamera' spreekt Sofie zeker nog aan. Er is veel vraag naar vastgoedfilms en ze gaat graag in op de vraag van haar klanten.
Wil jij net zoals Sofie een boost geven aan je passie? Ontdek zeker onze opleiding Allround fotografie en tal van andere fotografieopleidingen en zet je leven op de rails.
Verwante Blogposts
Auteur
Blog Tags
Verwante Cursussen
Digitale Fotografie (Allround), Digitale Fotografie (Basis), Landschaps- en Architectuurfotografie, Portretfotografie, Reportagefotografie, Studio- en Productfotografie, Laat meer zienCategorieën
Fotografie & Media, Persoonlijke Ontwikkeling, Creativiteit & HobbyWebsites
De Schoonheidsschool, Centrum voor Afstandsonderwijs, Centrum voor Avondonderwijs, Mediaschool, NHBO, Schoonheidsschool, Schoonheidsschool.net, EsthesiaDeel deze blog
<
Vorige blog
LachtipsMeest gelezen
-
Foodfotografie
2018-07-30 -
Oud-studente Allround fotografie
2018-07-25 -
Grafisch Vormgever: Het mooiste beroep ter wereld
2018-05-31